Wideo 360°

TRADYCYJNE VIDEO SĄ DOSKONAŁYM NARZĘDZIEM W TWORZENIU REKLAM WIZUALNYCH CZY PREZENTACJI. NEW COMING STUDIO UCZYNIŁO KROK W PRZYSZŁOŚĆ I OFERUJE PAŃSTWU JESZCZE KORZYSTNIEJSZE ROZWIĄZANIE TECHNOLOGICZNE JAKIM JEST VIDEO 360.

DLA KOGO?

Współpracujemy z firmami (zlecenia stricte na cele biznesowe) oraz z osobami indywidualnymi (zamówienia nietypowe, zlecenia specjalne). Niezależnie czy potrzebujesz filmu na swój własny, prywatny użytek czy chcesz zdobyć wspaniałych, nowych klientów – film 360 będzie doskonałym rozwiązaniem i wprowadzi Twojego widza w świat wirtualnej rzeczywistości bardzo niewiele różniącej się od tej właściwej.

DLACZEGO WŁAŚNIE 360?

Wideo 360 stopni jest rejestrowane przy użyciu specjalnego riga dedykowanego dla kilkunastu kamer. Powstały materiał filmowy jest następnie łączony przy pomocy specjalistycznego oprogramowania w jeden film.

DLA KOGO?

Technologia 360 zdobywa coraz więcej rynków, gdyż istnieje wiele możliwości jej zastosowań.Możliwość umieszczania contentu video 360 oferuje nam dzisiaj przede wszystkim Facebook oraz Youtube. Każdy Państwa projekt może być sfilmowany w 360 stopniach. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do Państwa wymagań i oczekiwań. Jesteśmy otwarci na tworzenie reklam wizualnych oraz prezentacji. Rejestrujemy obraz w ruchu, w zwolnionym tempie (slow motion) bądź w przyspieszonym (timelapse) i to wszystko w 360 stopniach!

Nasze realizacje